FAQs Complain Problems

Blogs

कर्मचारीहरु

Section: प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत
Photo Name Designation Section Email Phone
नारायण अर्याल प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत aryalnarayan1031@gmail.com 9857082111
Section: शिक्षा,युवा तथा खेलकुद शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
गंगाराम आचार्य उप सचिब शिक्षा,युवा तथा खेलकुद शाखा 9857035024
रमा आचार्य सहायक पाँचाै शिक्षा,युवा तथा खेलकुद शाखा 9847254480
भुपति ज्ञवाली सहायक चाैथाे शिक्षा,युवा तथा खेलकुद शाखा 9843087416
Section: आर्थिक प्रशासन शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
रमेश बस्याल लेखा अधिकृत/Account Officer आर्थिक प्रशासन शाखा 9857017681
पदम प्रसाद पाठक लेखापाल आर्थिक प्रशासन शाखा 9857626224
बिष्णु प्रसाद बराल सहायक पाँचाै आर्थिक प्रशासन शाखा baralbishnu777@mail.com 9857042288
रूद्र अधिकारी सहायक चाैथाे आर्थिक प्रशासन शाखा 9868110698
Section: प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
माधव प्रसाद पाेख्रेल Section Officer / शाखा अधिकृत प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा information@tilottamamun.gov.np 9847318400
Section: स्वास्थ्य शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
केशव भट्टराई स्वास्थ्य संयोजक स्वास्थ्य शाखा rubusasha311@gmail.com 9847062100
प्रवेश पौडेल जन स्वास्थ्य निरीक्षक स्वास्थ्य शाखा 9843105417
Section: राजस्व उपशाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
इन्द्रदत्त सापकोटा अधिकृत स्तर साताै राजस्व उपशाखा idsapkota28@gmail.com 9857015190
जमुना गौतम अधिकृत छैठौ राजस्व उपशाखा jamunagautam789@gmail.com 9847147546
Section: वैठक हल
Photo Name Designation Section Email Phone
सीता घिमिरे भण्डारी Administrative Officer/प्रशासकीय अधिकृत वैठक हल sita77@gmail.com 9849224668
Section: वालमैत्री शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
शारदा भट्टराई अधिकृत स्तर साताै वालमैत्री शाखा 9843292294
Section: आन्तरिक लेखा परिक्षण
Photo Name Designation Section Email Phone
गोमा ज्ञवाली आ. ले. प. अधिकृत छैठौ आन्तरिक लेखा परिक्षण gnawaligoma@gmail.com ९८४७४८७४०५
Section: आर्थिक बिकास शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
कृष्ण प्रसाद पाण्डे अधिकृत छैठौ आर्थिक बिकास शाखा krishnapandey205011@gmail.com ९८४७०२०८०६
Section: कृषि शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
दाेमलाल भुषाल अधिकृत छैठौ कृषि शाखा 9867738516
राम प्रसाद खनाल अधिकृत छैठौ कृषि शाखा 9857065922
सौरभ वस्तकोटी कृषि अधिकृत कृषि शाखा iamsauravbastakoti@gmail.com 9867189199
Section: पूर्वाधार विकास शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
प्रदिप वन Engineer / इन्जिनिएर पूर्वाधार विकास शाखा ९८५७०३८४५८
Section: प्रशासन उपशाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
गणेश पाैडेल अधिकृत छैठौ प्रशासन उपशाखा greenplannet777@gmail.com 9857065293
नयन घिमिरे सहायक चाैथाे प्रशासन उपशाखा 9841051083
Section: भवन तथा वस्ती विकास उपशाखा / घरनक्सा
Photo Name Designation Section Email Phone
मनिष खनाल Engineer / इन्जिनिएर भवन तथा वस्ती विकास उपशाखा / घरनक्सा manishkhanal23@gmail.com 9857010767
Section: याेजना शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
सीता भण्डारी अधिकृत छैठौ याेजना शाखा ghsita07@gmail.com 9857072226
पशुपति खनाल सहायक पाँचाै याेजना शाखा 9857039211
Section: सामाजिक विकास शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
बिनाेद ज्ञवाली अधिकृत छैठौ सामाजिक विकास शाखा 9847038784
अल्पा घिमिरे बरिष्ट सामाजिक परिचालिका सामाजिक विकास शाखा Ghimire.alpa@gmail.com ९८४७०२०६४८
Section: महिला वालवालिका तथा सामाजिक कल्याण उपशाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
सम्झना भण्डारी भूषाल अधिकृत छैठौ महिला वालवालिका तथा सामाजिक कल्याण उपशाखा 9847276052
Section: वार्ड कार्यालय २
Photo Name Designation Section Email Phone
अनिता शर्मा ज्ञवाली अधिकृत छैठौ वार्ड कार्यालय २ 9857074360
Section: सूचना प्रविधी उपशाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
सुनिल पन्थी Information & Technology Officer / सूचना प्रविधि अधिकृत सूचना प्रविधी उपशाखा sunil.b3engineering@gmail.com 9857058442
माेती न्याैपाने सहायक चाैथाे सूचना प्रविधी उपशाखा mohaneupane@gmail.com 9857072858
Section: राेजगार सेवा केन्द्र
Photo Name Designation Section Email Phone
देवेन्द्र ज्ञवाली अधिकृत छैठौ राेजगार सेवा केन्द्र gyawalideven@gmail.com 9857043496
श्रीधर ज्ञवाली प्राविधिक सहायक पाँचौ राेजगार सेवा केन्द्र shreedhargyawali99@gmail.com 9867142200
Section: वातावरण तथा विपद व्यवस्थापन इकाई
Photo Name Designation Section Email Phone
युवराज पन्थी Engineer / इन्जिनिएर वातावरण तथा विपद व्यवस्थापन इकाई urrpanthee@gmail.com 9857072727
Section: वडा सचिव वडा नम्बर-१५
Photo Name Designation Section Email Phone
मान बहादुर खाती सहायक पाँचाै वडा सचिव वडा नम्बर-१५ tilottamamunward15@gmail.com ९८५७०२२२७५
Section: तिलोत्तमा नगरपालिकाको कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
ज्ञान प्रसाद उपाध्याय Sub Engineer / सब इन्जिनिएर तिलोत्तमा नगरपालिकाको कार्यालय upadhyaygyan5@gmail.com 9855077436
Section: वडा सचिव वडा नं १३
Photo Name Designation Section Email Phone
कृष्ण प्रसाद पाैडेल सहायक पाँचाै वडा सचिव वडा नं १३ 9847027467
Section: नगर उप-प्रमुख सचिवालय
Photo Name Designation Section Email Phone
शोभा खनाल सहायक पाँचाै नगर उप-प्रमुख सचिवालय sovaa.khanal39@gmail.com 9847331235
Section: योजन(प्राविधिक)
Photo Name Designation Section Email Phone
अर्जुन थापा Sub Engineer / सब इन्जिनिएर योजन(प्राविधिक) 9847164055
गणेश श्रेष्ठ Sub Engineer / सब इन्जिनिएर योजन(प्राविधिक) 9847917206
Section: वडा सचिव वडा नम्बर-७
Photo Name Designation Section Email Phone
अनिता गुरूङ्ग सहायक पाँचाै वडा सचिव वडा नम्बर-७ 9847027045
Section: जिन्सी उपशाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
अमृतहरी घिमिरे Junior Officer / ना. सु जिन्सी उपशाखा amritghimire004@gmail.com 9847069283
Section: वडा नं ८ वडा सचिव
Photo Name Designation Section Email Phone
शिवु पाण्डेय Junior Officer / ना. सु वडा नं ८ वडा सचिव 9857034523
Section: वडा सचिव वडा नम्बर-१२
Photo Name Designation Section Email Phone
ताेयश्वर चाेधरी सहायक पाँचाै वडा सचिव वडा नम्बर-१२ 9847035311
Section:
Photo Name Designation Section Email Phone
टिकाराम आचार्य पूर्व कर्मचारी 9857014927
जनार्दन अोली Sub Overseer / सब ओभरसियर
गाेमा कडेल Ass. Computer Operator/सहायक कम्प्युटर अपरेटर
कल्पना शर्मा भुषाल पूर्व कर्मचारी
आनन्द कंडेल Ass. Computer Operator/सहायक कम्प्युटर अपरेटर 9867189269
सुबोध भट्टराई Sub Overseer / सब ओभरसियर
मनाेज पाैडेल सवारी चालक 9816402550
रमा भट्टरार्इ कार्यालय सहयाेगी 9847261860
मुक्ति प्रसाद अर्याल कार्यालय सहयाेगी
राकेश प्रसाख लोनिया नगर प्रहरी 9826457033
अमृत थापा कार्यालय सहयाेगी 9847279915
रामकिशुन ठाकुर कार्यालय सहयाेगी 9812902429
पवित्रा भुर्तेल कार्यालय सहयाेगी 9867388193
लक्ष्मी खासु कार्यालय सहयाेगी 9847049915
सिता पाठक कार्यालय सहयाेगी 9847077561
पदम प्रसाद श्रेष्ठ कार्यालय सहयाेगी
निर्मला थारू कार्यालय सहयाेगी
मेनका तिवारी कार्यालय सहयाेगी ९८४७०९०९८०
चन्दा थापा कार्यालय सहयाेगी ९८६७२३४२१६
देवी ज्ञवाली कार्यालय सहयाेगी ९८६७१५७०६१
मञ्जु पन्थी कार्यालय सहयाेगी ९८६७१०४२४०
जय बहादुर खड्का कार्यालय सहयाेगी ९८४७०१८२६९
रुपा भुजेल कार्यालय सहयाेगी ९८६७७१०७०७
हरिराम कुवर जोगी कार्यालय सहयाेगी ९८०७४२१५२४
राधिका पाण्डे कार्यालय सहयाेगी
हेमलाल आचार्य कार्यालय सहयाेगी ९८४७०८७०४
टेक वहादुर चाैधरी कार्यालय सहयाेगी
लाेकनाथ उपाध्याय कार्यालय सहयाेगी
Section: प्रमुख प्रशासकीय कक्ष
Photo Name Designation Section Email Phone
इन्दिरा सुबेदी Ass. Computer Operator/सहायक कम्प्युटर अपरेटर प्रमुख प्रशासकीय कक्ष ishusubedi21@gmail.com 9847407628
Section: वार्ड कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
काशीराम ज्ञवाली Junior Officer / ना. सु वार्ड कार्यालय ९८५७०४५८६९
अन्जली पौडेल Ass. Computer Operator/सहायक कम्प्युटर अपरेटर वार्ड कार्यालय tilottamamunwar4@gmail.com ९८४७२९०६९९
डेग बहादुर सुवेदी कार्यालय सहयाेगी वार्ड कार्यालय 9847032245
रेशमलाल रेग्मी कार्यालय सहयाेगी वार्ड कार्यालय ९८०४४२१६२०
दिपक प्रसाद कंडेल Kharidar / खरिदार वार्ड कार्यालय ९८४७२५०६७९
नन्द कुमारी गुरुङ कार्यालय सहयाेगी वार्ड कार्यालय ९८४७०८९०१२
माया राई कार्यालय सहयाेगी वार्ड कार्यालय ९८१९४२८८३५
Section: वार्ड कार्यालय 1
Photo Name Designation Section Email Phone
हरि प्रसाद खतिवडा Kharidar / खरिदार वार्ड कार्यालय 1 ९८४७१३१४५६
Section: वडा सचिव वडा नं १४
Photo Name Designation Section Email Phone
तेजेन्द्र बस्नेत सहायक पाँचाै वडा सचिव वडा नं १४ basnettejendra1@gmail.com 9841082716
Section: वडा नम्बर १६
Photo Name Designation Section Email Phone
मिरा कार्की के सी Kharidar / खरिदार वडा नम्बर १६ tilottamamunward16@gmail.com ९८५७०४२३८८
Section: नक्सा शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
कल्याण जंग अधिकारी Sub Overseer / सब ओभरसियर नक्सा शाखा jungkalyan@yahoo.com ९८५७०४६४४५
पारेश्वर अाचार्य Sub Overseer / सब ओभरसियर नक्सा शाखा pareshwaracharya@yahoo.com ९८५७०१०५१५
Section: सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्जिकरण बिभाग शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
युवराज तिवारी सहायक पाँचाै सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्जिकरण बिभाग शाखा yubarajmadhu14@gmail.com 9847078583
Section: वडा सचिव वडा नम्बर १
Photo Name Designation Section Email Phone
हेमलाल न्यौपाने सहायक पाँचाै वडा सचिव वडा नम्बर १ ९८४७०२०४६८
Section: पशु शाखा तिलोत्तमा नगरपालिका
Photo Name Designation Section Email Phone
राजु कुँवर सहायक चाैथाे पशु शाखा तिलोत्तमा नगरपालिका rkuwarmagar@gmail.com 9868824112
गाेविन्द खनाल सहायक चाैथाे पशु शाखा तिलोत्तमा नगरपालिका 9857065332
Section: सामी कार्यक्रम (वित्तिय साक्षरता सहजकर्ता )
Photo Name Designation Section Email Phone
सिर्जना भट्टराई सहायक पाँचाै सामी कार्यक्रम (वित्तिय साक्षरता सहजकर्ता ) coolsirzana791@gmail.com 9847091325
Section: सामी कार्यक्रम (मनोसामाजिक परामर्शकर्ता)
Photo Name Designation Section Email Phone
शकुन्तला ढकाल तिवारी सहायक पाँचाै सामी कार्यक्रम (मनोसामाजिक परामर्शकर्ता) samjhutiwari3@gmail.com 9744312735
Section: बरिष्ठ उद्यम विकास सहजकर्ता(MEDPA)
Photo Name Designation Section Email Phone
शान्ता बि.क. सहायक पाँचाै बरिष्ठ उद्यम विकास सहजकर्ता(MEDPA) shanta.recodef@gmail.com 9847930997
Section: वडा नम्बर ६ सचिव
Photo Name Designation Section Email Phone
कृष्ण वहादुर क्षेत्री सहायक चाैथाे वडा नम्बर ६ सचिव tilottamamunward5@gmail.com 9847054843
Section: ६ नं वडा कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
भगवती तिवारी Ass. Computer Operator/सहायक कम्प्युटर अपरेटर ६ नं वडा कार्यालय ९८४७४०८४८१
Section: कृषि
Photo Name Designation Section Email Phone
अस्मिता गाैतम सहायक चाैथाे कृषि 9843322205
विन्दु रायमाझी सहायक चाैथाे कृषि
Section: पशु शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
विक्रम न्याैपाने सहायक चाैथाे पशु शाखा 9867191348
राधा कुमारी महरा सहायक चाैथाे पशु शाखा 9847821719
Section: पशु शाखा कोटिहवा
Photo Name Designation Section Email Phone
महेश गाैतम सहायक चाैथाे पशु शाखा कोटिहवा maheshgautam177@gmail.com 9867240931
Section: उद्यम बिकास सहजकर्ता (MEDPA)
Photo Name Designation Section Email Phone
तिला सुबेदी सहायक चाैथाे उद्यम बिकास सहजकर्ता (MEDPA) tilasubedi9@gmail.com 9847137656
Section: नगर प्रहरी
Photo Name Designation Section Email Phone
नर प्रसाद श्रेष्ठ नगर प्रहरी इन्चार्ज नगर प्रहरी shersthakanxa30@gmail.com 9847318199 / 9846735145
डिल्लीराज पौडेल शर्मा नगर प्रहरी नगर प्रहरी ९८४९८०२१६४
हेमराज लामिछाने नगर प्रहरी नगर प्रहरी ९८०८४४९६०८
प्रकाश चाैधरी नगर प्रहरी नगर प्रहरी
सृजना बाेहाेरा नगर प्रहरी नगर प्रहरी
Section: दर्ता चलानी
Photo Name Designation Section Email Phone
मिना अर्याल सहायक चाैथाे दर्ता चलानी 9846633132
विमला लम्साल सहायक चाैथाे दर्ता चलानी 9849198371
सरस्वति अर्याल Kharidar / खरिदार दर्ता चलानी 9847131390
Section: वडा नम्बर ९ को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
पुर्णिमा रेश्मी सहायक चाैथाे वडा नम्बर ९ को कार्यालय 9847104908
Section: वडा कार्यालय वडा नम्बर ५
Photo Name Designation Section Email Phone
साबित्रा भण्डारी सहायक चाैथाे वडा कार्यालय वडा नम्बर ५ 9843571625
Section: राजस्व काउन्टर
Photo Name Designation Section Email Phone
शिव प्रसाद उपाध्याय सहायक चाैथाे राजस्व काउन्टर tillottamamunward17@gmail.com 9847097772
Section: न पा कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
विनोद तिवारी Sub Engineer / सब इन्जिनिएर न पा कार्यालय ९८६०६९८१७०
सुरेश पाण्डे सवारी चालक न पा कार्यालय ९८४७१२५११४
परशुराम अर्याल सवारी चालक न पा कार्यालय ९८६७१८५१७६
ओम प्रकाश कुवर कार्यालय सहयाेगी न पा कार्यालय ९८४७२९७०११
राजु शर्मा सवारी चालक न पा कार्यालय ९८४४७५९८७
कमला न्यौपाने कार्यालय सहयाेगी न पा कार्यालय ९८५७०१०८१४
हरिशंकर नाँउ सवारी चालक न पा कार्यालय ९८०६९०३७४३
Section: अमिन शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
सविर खनाल Amin / अमिन अमिन शाखा 9857072124
इश्वोर भण्डारी Amin / अमिन अमिन शाखा 9857042703
Section: वार्ड कार्यालय ८
Photo Name Designation Section Email Phone
बिष्णु घिमिरे Kharidar / खरिदार वार्ड कार्यालय ८ bishnughimire186@gmail.com ९८४९१००८४३
Section: वडा कार्यालय ९
Photo Name Designation Section Email Phone
कृष्ण खाती Junior Officer / ना. सु वडा कार्यालय ९ ९८५७०५६३२८